Przejdź do treści

Najlepszy aparat fotograficzny to zwykle ten, który masz przy sobie. Tak, mówię o Twoim telefonie. A co jeśli powiem Ci, że możesz na nim zarobić?

Przedstawiam Wam drugie już wydanie ebooka poświęconego zarabianiu na zdjęciach robionych telefonem. Ponad 60 stron (chociaż w pdfie wyszło 30 😀 ) wiedzy popartej przykładami, porady krok po kroku jak poprawić zdjęcie, jak sprzedać, porady o narzędziach fotograficznych do zrobienia domowym sposobem. Poniżej znajdziecie spis treści całego ebooka, a nieco poniżej link do jego zakupu. Prośba moja tylko taka, abyś po przeczytaniu podzielił się w komentarzu wrażeniami, może efektami – to nieco zmobilizuje mnie do dalszej pracy i pokaże, że stworzenie tego ebooka faktycznie miało sens! 🙂
Też jeśli znajdziesz w nim jakieś błędy, nieprawidłowości będę Ci wdzięczny za informację o tym! 🙂


Czego dowiesz się z poniższego ebooka?

 • Dowiesz się jak (nie)wielkie znaczenie ma sprzęt, którego używasz!
 • Poznasz podstawowe zasady fotografii oraz kompozycji, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej przyciągać wzrok!
 • Poznasz sposoby jak w prosty i szybki sposób wyretuszować Twoje zdjęcia przy użyciu telefonu czy tabletu!
 • Poznasz serwisy, do których możesz przesyłać zdjęcia bezpośrednio z telefonu, aby zarabiać na swoich zdjęciach!
 • Dowiesz się jakie stawki za zdjęcia oferują serwisy tj. Shutterstock, Adobe Stock, iStock i inne!
 • Poznasz metody jak niskim nakładem pracy i niskim kosztem możesz stworzyć fotograficzne narzędzia, warte nawet kilkaset złotych!
 • Dzięki zawartym bonusowo kompendium Flat Lay, poznasz zasady tworzenia i komponowania fotografii tego typu, aby przyciągały one uwagę klientów!
 • Dowiesz się jak sprawić aby zdjęcia, które od lat zalegają na dysku Twojego komputera czy telefonu, w końcu zaczęły zarabiać na swoje miejsce!

Spis treści

1. O autorze
2. Kilka słów wstępu
– Skąd pomysł na zarabianie na zdjęciach?
– Skąd pomysł na eBooka?
3. Nie liczy się sprzęt – to fotograf robi zdjęcie
4. Zasady kompozycji w pigułce
– Trójkąt ekspozycji
– Siatki
– Układy kompozycji
5. Retusz w telefonie
– Photoshop Express
6. Sprzedaż zdjęć przez telefon
– ShutterStock
– Inne serwisy i parametry
7. FotoLifehacki, czyli fotonarzędzia domowym sposobem
– Blenda
– Dyfuzja światła
– Ringlight
8. Kompendium Flat Lay
9. Epilog
10. Galeria


A to wszystko na 60 stronach wypełnionych wiedzą i zdjęciami!
Cena ebooka to zaledwie 37zł, zatem biorąc pod uwagę ile możesz zarobić na tej wiedzy, jest to niewielki ułamek tej kwoty! Sam dzięki tym sposobom i zdjęciom z telefonu, zarobiłem na swój pierwszy, profesjonalny aparat, a zdjęcia, które zrobiłem kilka lat temu, nadal generują dla mnie dodatkowy dochód!

Link do Allegro: Sekrety Sprzedawania Zdjęć Robionych Telefonem

Sekrety Zarabiania Na Zdjęciach Robionych Telefonem

1 komentarz do “Sekrety Sprzedawania Zdjęć Robionych Telefonem”

 1. Ebook jest świetny nawet dla laika. Zawsze myślałam o tym, żeby coś zrobić ze swoimi zdjęciami. Jak okazało się, że można na nich zarobić, to od razu chciałam przeczytać tego ebooka. Nie myliłam się. Krok po kroku zostałam poprowadzona, do tego w jaki sposób mogę przerobić swoje zdjęcia i co jest ważne. Później założyłam sobie konto w Shutterstock i zaczęłam wrzucać swoje zdjęcia. Dostałam akceptacje, także moje zdjęcia są już dostępne dla potencjalnych kupców. Jestem zachwycona! 🙂 Polecam wszystkim tego ebooka. Dzięki niemu możecie w końcu zacząć zarabiać na swojej pasji jaką jest robienie zdjęć.. 🙂
  Pozdrawiam Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *